باطل سحر پاشیدنی

باطل سحر پاشیدنی

در مورد سحر و طلسم مرشوش و پاشیدنی و دستورالعمل و روش باطل کردن این نوع سحر قبلا بطور مختصر مطالبی عنوان شد.
( این نوع سحر و طلسم را اعتاب نیز می نامند و علت این نامگذاری این است که غالبا در مقابل درب منزل یا آپارتمان شخص مورد نظر پاشیده شده و یا در مسیر گذر و محل عبور فرد مورد نظر پاشیده میشود. ولی غالبا بر درب ورودی یا خروجی یا دیوار و در موارد دیگر بر لباس و بستر فرد مورد نظر نیز پاشیده میشود.
اما این نوع سحر و طلسم بر روی خاک یا آب یا روغن یا عطر یا پودر و از این قبیل چیزها صورت میگیرد. طلسم کننده در این موارد، از اسم فرد و مادر یا پدرش و یا تصویر و در مواردی اشیاء فرد مورد نظر (مثل مو، ناخن و از این قبیل) استفاده میکند. سپس فردی که طلسم را مینویسد عزیمتهای خاصی را بر آن قرائت میکند که به آن طلسم قدرت خاصی را می بخشد و انجام این نوع طلسم را موکل خاص همان طلسم بر عهد می گیرد. )

ساده ترین و سریع ترین روش برای باطل کردن این نوع طلسم که بر درب خانه پاشیده می شود و یا با رنگ و یا روغن و از این قبیل مخلوط میشود این است که یک سطل آب پاک بیاورد و بر آن آب به تعداد هفتادو سه مرتبه (۷۳ مرتبه) سوره مبارکه الزلزله را قرائت کند و آن آب را بر مکانی که در آن روغن یا آب سحر و از این قبیل ریخته اند بریزد. به اذن خداوند متعال سریعا سحر و طلسم باطل خواهد شد.
———–
اللهُمَّ إنّي أسْألُكَ العَافِيَةَ في الدُّنيَا والآخِرَة، اللهُمَّ إنّي أسْألكَ العَفْوَ والعَافِيَةَ في دينِي ودُنْيَايَ وأهْلِي ومَالِي، اللهُمَّ اسْتُرْ عَوْرَاتِي وءامِنْ رَوْعَاتِي، اللهُمَّ احفَظْنِي مِنْ بَيْنِ يَدَيَّ ومِنْ خَلفِي وعَن يَمِيْنِي وعن شِمَالِي ومِن فَوْقِي، وأعُوذُ بِعَظمَتِك أنْ أُغتَالَ مِنْ تَحْتِي.
————
باطل کردن طلسم, روش باطل شدن طلسم پاشیدنی , بهترین روش ابطال سحر , سریعترین روش باطل کردن طلسم , ابطال سحر و طلسم مرشوش , طلسم مرشوش چیست , باطل سحر , باطل سحر مجرب و فوری , ابطال سحر مجرب , بهترین و ساده ترین روش باطل کردن طلسم پاشیدنی , چگونگی ابطال طلسم و سحر پاشیدنی , ابطال طلسم و سحر سریع و مجرب , روش باطل شدن طلسم , بهترین روش باطل سحر , روشی ساده برای ابطال طلسم پاشیدنی – باطل السحر , دعای فوری باطل شدن طلسم , راههای باطل کردن طلسم و سحر , روش فوری ابطال طلسم و سحر پاشیدنی , روش قرآنی باطل شدن طلسم , راه و روش موثر باطل شدن طلسم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *